Польські фермери на початок сезону, кожен рік очікують на приїзд іноземців до Польщі на збір урожаю (фрукти та овочі). Майже сто тисяч працівників приїзджають на сезону роботу, серед них переважна більшість українці. А для українців це хороша нагода під час канікул та відпусток добре підзаробити за кордоном. Найчастіше українці обирають збір ягід (полуниця, чорниця, лохина, малина), також робота в теплицях (збір помідорів та огірків). Для того щоб працевлаштуватись за кордоном, українці зустрічаються з деякими труднощами, і тут важливо щоб вам домогав вами обраний польський роботодавець або агенція з працевлаштування за кордоном. Будьте обережні при виборі роботодавця, та зважуйте на всі деталі. 

Одна з перевірених польских компаній яка займається вирощуванням ягід та овочів, це Польські ягоди. Вони мають плантації по всій території Польщі. Початок сезону з травня і до кінця жовтня, а в теплицях робота може бути цілий рік. Польські ягоди мають своїх офіційних представників на території України. Це компанія, яка офіційно представляє Польські ягоди, та допомагає українцям з усіма формальними питаннями, щоб офіційно та легально працевлаштуватись в Польщі. 

Польські ягоди, оголошують набір працівників на збір ягід та овочів сезон 2021! (кількість місць обмежена)

Для того, щоб поїхати працювати потрібно мати лише закордоний біометричний паспорт, решту формальних деталей ми зробимо за вас!

Телефонуй, всі деталі за телефоном: 

+38067 100 8 997

+38073 374 7 997