ДРУЗІ ВСІМ ПРИВІТ. МАЄМО ДЛЯ ВАС ДВІ ВАЖЛИВІ НОВИНИ СТОСОВНО ПОЛЬЩІ. 

ПЕРША НОВИНА:

СЬОГОДНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕС КОНФЕРЕНЦІЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ПОЛЬЩІ. І МИ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАННІСТЮ КОВІД 19 В ПОЛЬШІ БІЛЬ МЕНШ Є СТАБІЛЬНОЮ І В СЕРЕДНЬОМУ ЦЕ Є 15 ТИСЯЧ ЗАХВОРЮВАЛЬНИХ НА СТО ТИСЯЧ НАСЕЛЕННЯ. У ЗВЯЗКУ З ЦИМ ВЛАДА ВИРІШИЛА ПРОДОВЖИТИ ТІ Ж САМІ ОБМЕЖЕННЯ ЯКІ Є ЗАРАЗ ДО 18 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО, ТОБТО ВСЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОКИ ЗАКРИТИМ, ЩО І БУЛО ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ. НОВИНА Є БІЛЬШ МЕНШ НЕ ПОГАНОЮ, ГОЛОВНЕ, ЩО НЕ МАЄ ПОГІРШЕННЯ ІПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ. НАДІЄМСЯ, ЩО В СКОРОМУ ЧАСІ МИ ПОЧУЄМО ПРО ЗМЕНШЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ І ПРО ВІДМІНУ ВСІХ ОБМЕЖЕНЬ І ЗДИХНЕМО З ПОЛЕГШЕННЯМ.

ДРУГА НОВИНА:

ТАКОЖ ХОЧЕМО ПОВІДОМИТИ ЩО У ЗВЯЗКУ З ПОСИЛАННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ В УКРАЇНІ В ПЕРІОД З 12 ПО 23 КВІТНЯ, ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ В ПУНКТ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ МІСТ ВІННИЦЯ, ЖИТОМИР, ЧЕРНІВЦІ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЛИШЕ У ФОРМАТІ ПОШТОВОГО ВІДПРАВЛЕННЯ. КЛІЄНТИ ЯКІ БУЛИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ПОДАЧУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ПУНКТУ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ ПОВИННІ ВІДПРАВИТИ СВОЇ ДОКУМЕНТИ КУРЄРСЬКОЮ СЛУЖБОЮ НОВА ПОШТА ЗА ОДИН ДЕНЬ ДО ПІДТВЕРДЖЕННОЇ ДАТИ ПРЕДСТАВНИКОМ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ.

ДРУЗІ СПОДІВАЮСЯ НАША ІНФОРМАЦІЯ Є КОРИСНОЮ ДЛЯ ВАС. І НЕ ЗАБУВАЙТЕ, КОРДОНИ ВІДКРИТІ, РОБОЧІ МІСЦЯ Є,  МИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄМО І ЗАЛИШАЄМОСЯ З ВАМИ НА ЗВЯЗКУ 24/7. ЯКЩО ВАС ЦІКАВИТЬ РОБОТА ЗА КОРДОНОМ ЧИ ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИГОТОВЛІННІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ПОЛЬСЬКОЇ ТА ЧЕСЬКОЇ РОБОЇ ВІЗИ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ, БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ.

ЧОМУ, САМЕ МИ?

МИ Є - ЄВРОПЕЙСЬКОЮ АГЕНЦІЄЮ ПРАЦІ GRAND WORK SERVICE, МИ ЛІЦЕНЗІЙНА КОМПАНІЯ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ ТА МЕРЕЖЕЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ. НАША КОМПАНІЯ ЦЕ ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ЄВРОПЕЙСЬКИХ РОБОТОДАВЦІВ В УКРАЇНІ. У НАС УКЛАДЕНІ ПРЯМІ ДОГОВОРИ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ КОМПАНІЯМИ, ФЕРМЕРАМИ, ЗАВОДАМИ ТА ВИРОБНИЦТВАМИ В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ. КОЖЕН НАШ СПІВРОБІТНИК КОМПАНІЇ GRAND WORK SERVICE ПРОЙШОВ ШЛЯХ ТРУДОВОГО МІГРАНТА, ТОМУ МИ РОЗУМІЄМО ПРО ЩО ТИ МАЄШ ЗНАТИ І ЩО ДЛЯ ТЕБЕ ВАЖЛИВО.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

+380671008997 вайбер - ІННА

+380733747997 вайбер - АНАСТАСІЯ