Друзі хочемо вам повідомити, Польським урядом було прийняте рішення, що з 30 березня карантин в Польщі буде по-новому. Українські COVID-тести не рятуватимуть від проходження 10 денного карантину.

З 30 березня 2021 року в’їхати до Польщі без карантину подорожуючі з країн з-поза меж ЄС більше не зможуть.

Віцеміністр інфраструктури Польщі Марчін Горала у понеділок, 29 березня, озвучив нові правила відбування карантину для приїжджих.

Зміни стосуватимуться як тих, хто прибуватиме з країн Шенгенської зони, так і тих, хто приїжджатиме з-поза ЄС і будуть вони без виключення стосуватися пасажирів всіх видів транспорту.

 Зміни для приїжджих з-поза ЄС:

 Відтепер кожного відправлятимуть на 10-денний карантин. Зроблені тести на COVID-19 в країні, звідки прибуватиме пасажир, більше не звільнятимуть з карантину в Польщі. Тільки після прибуття  на карантин приїжджі можуть зробити тест на коронавірус вже в Польщі (ПЛР або антигенний) й у випадку негативного результату звільнитися з карантину.

Зміни для приїжджих з країн Шенгенської зони:

 Усі повинні мати негативний результат тесту на COVID-19 (ПЛР або антигенний), який був виконаний не пізніше 48 годин до перетину кордону. Особи з негативним результатом тесту не відбуватимуть карантин у Польщі.

 Про всі новини які стосуються перетину кордону для заробітчан та про всі події які будуть відбуватися в Польщі та Чехії ми будемо намагатися вас попередити першими. Адже ми знаємо, що для вас важливо.                                         Якщо вас цікавить робота за кордоном, будемо раді допомогти вас в виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для перетину кордону

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

Чому саме ми?

-Ліцензійна Європейська компанія

-Мережа по Україні

-Офіційне працевлаштування за кордоном

-Всі вакансії безкоштовні

-Багаторічний досвід працевлаштування в Європу

-Більше 2000 тисяч працевлаштованих клієнтів

-Всі вакансії перевірені досвідом та часом

-Супровід координаторів від першого контакту до повернення додому

-Гарантоване надання робочих місць на протязі всієї співпраці з нами

-Доставка до місця роботи нашим перевізником

-Візова підтримка / гарантія отримання віза

-Безкоштовна консультація з приводу робота за кордоном

-Показуємо Вам відео з місця роботи, та ділимось новинами з приводу роботи за кордоном на нашому Ютуб каналі. Приєднуйся до нас – Grand Work Service

Інформація за телефонами:

+380671008997 вайбер - Інна

+380733747997 вайбер - Анастасія