Друзі, хочемо вас повідомити,  що починаючи з 15 березня 2021 року подача документів для відкриття Польської робочої візи до ППВА в Україні у форматі «Поштового відправлення» буде відбуватиметься лише на підставі попередньої реєстрації. Зробивши передоплату візового збору в банку, ви маєте зачекати , поки представнтк  кол-центр зв’яжеться з вами, щоб підтвердити дату відправлення ваших документів через поштове відділення Нової пошти до ППВА.

Надсилання ваших документів на відкриття  візи в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів. ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою.

Заявники, які сплатили збір за подачу документів у форматі «Поштового відправлення» до 14 березня 2021 року, можуть відправити документи до ППВА до 26 березня 2021 року. Надсилання документів в інший термін до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

Не дивлячись на тяжку епідеміологічну ситуацію у світі з загостренням корона вірусної інфекції ми завжди з вами на звязку 24/7/365, працюємо у режимі онлайн. Якщо вам потрібна консультація чи вас цікавить робота за кордоном? Звертайтеся! Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для відкриття візи та для офіційного працевлаштування за кордоном.

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

+380671008997 - Інна

+380733747997- Анастасія