НОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕТИН КОРДОНУ.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД (COVID-19)

Шановні друзі, маємо для вас нову інформацію про перетин кордону з Польщею на сьогодні. Так як ми вже знаємо, як було раніше, для того щоб не проходити 10 денну обсервацію після перетину кордону, вам потрібно було надати прикордоннику негативний результат тесту на корона вірус, який ви отримали не пізніше як за 48 годин до перетину кордону, результат тесту має бути англійською або польською мовою.                                                                                                                   

Це все так і залишилося, але від сьогодні уряд Польщі доповнив свій указ декілька важливими пунктами. В одному з яких ідеться про те, що люди які зробили вакцинацію від корона вірусу, звільняються від проходження обсервації та їм не потрібно буде предявляти тест на ковід. Хочемо звернути вашу увагу на те, що не всі вакцини звільняють вас від проходження обсервації та тесту на корана вірус а тільки ті, які дозволені в ЄС. На сьогоднішній день їх є тільки три. Також ви маєте зробити дві дози вакцини дозволеними препаратами в ЄС, якщо ви зробите тільки одну дозу вакцини ви будете рахуватися не повністю привитими та прирівнюватися до тих людей які взагалі її не робили і вам потрібно буде придявити тест або проходити обсервацію. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що найближчим часом ви будете знаходити інформацію про те, що є такі посередники які за символічну плату зроблять вам сертифікат про те, що ви нібито вкололи собі уже дві вакцини і не будете проходити 10 денну обсервацію. Хочемо вас застерегти і попередити не вестися на шахраїв і не купуйте підроблених сертифікатів так як перша партія вакцини прийшла в Україну тільки не давно тому ви фізично не могли уже вколоти собі дві дози, так як між ними має пройти визначений термін і з цим сертифікатом ви будете мати тільки багато нових проблем і ніякого звільнення від 10 денної обсервації чи тесту. Ця вся важлива інформація уже розміщена на офіційному сайті Польської прикордонної служби, тому вони уже на 100% готові до перевірки сертифікатів про щеплення. Також уряд Польщі вирішив, що ті особи які мають дві дози вакцинації  при контакті з інфікованою людиною, звільняються від 10 денного карантину і також звільняються від багатьох соціальних обмежень, тобто роблять вони це для того, щоб більша кількість людей хотіла вакцинуватися. 

Про всі новини які стосуються перетину кордону для заробітчан та про всі події які будуть відбуватися в Польщі та Чехії стосовно роботи ми будемо намагатися вас попередити першими. Адже ми знаємо, що для вас важливо.                                                                                                                     

Якщо вас цікавить робота за кордоном, будемо раді допомогти вас в виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для перетину кордону

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

Чому саме ми?

-Ліцензійна Європейська компанія

-Мережа по Україні

-Офіційне працевлаштування за кордоном

-Всі вакансії безкоштовні

-Багаторічний досвід працевлаштування в Європу

-Більше 2000 тисяч працевлаштованих клієнтів

-Всі вакансії перевірені досвідом та часом

-Супровід координаторів від першого контакту до повернення додому

-Гарантоване надання робочих місць на протязі всієї співпраці з нами

-Доставка до місця роботи нашим перевізником

-Візова підтримка / гарантія отримання віза

-Безкоштовна консультація з приводу робота за кордоном

-Показуємо Вам відео з місця роботи, та ділимось новинами з приводу роботи за кордоном на нашому Ютуб каналі. Приєднуйся до нас – Grand Work Service

Інформація за телефонами:

+380671008997 вайбер - Інна

+380733747997 вайбер - Анастасія