Інформуємо Вас, що починаючи з 08 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть. Для того, щоб заповнити анкету онлайн, потрібно зайти на офіційний сайт - VFS Global, зареєструватися та заповнити візову анкету.

Наполегливо рекомендуємо перевіряти пакет документів на повноту перед тим, як надсилати Новою поштою. Якщо пакет документів неповний, ППВА не зможуть опрацювати документи та не нестимуть відповідальності за затримку у опрацюванні.

Шановні Клієнти!

Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;

у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

Документи які мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

Також хочемо звернути вашу увагу на те, що при відправленні документів Новою Поштою змінилася плата за комплекс логістичних послуг з 360 гривень на 400. Якщо проплата буде меншою, документи в опрацювання брати не будуть. Обовязково після оплати на Новій Пошті за Комплекс логістичних послуг, чек маєте відправити разом з документами до ППВА.

Якщо вам потрібна консультація чи допомога в заповненні анкети онлайн, чи вас цікавить робота за кордоном? Звертайтеся! Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для роботи за кордоном.

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

+380671008997 - Інна                                                                   

+380733747997- Анастасія