Офіційна праця в Чехії або неофіційна по біо. Що обереш ти?

Шановні друзі. В котрий раз на різних сайтах в інтернеті, читаємо оголошення типу – « Хто може завезти по біо до Чехії на працю» або « Хто може провезти через кордон в Чехію по біо» і тому подібні. І тому ми вирішили написати цей пост щоб пояснити для тих людей які цього не розуміють, що ніякого БІО в Чехію бути не може. По біо в Чехії ви не маєте жодних офіційних прав, вам можуть не заплатити за вашу роботу або заплатити не все і ви нікому, нічого не докажете.

 « Доброзичливих» людей які можуть запропонувати вам роботу в Чехії по біо, вдосталь, вони тільки радіють і руки потирають, що на вас зароблять. А потім ви пишете по всіх групах про шахраїв які вас обманули і не заплатили. Крім того дорога по біо до Чехії коштує приблизно 250 євро в одну сторону в дві уже 500євро. А якщо вас повернуть з кордону? Але звісно, хто ж про це задумується.! 

 Чеська тримісячна віза коштує приблизно 150євро. І дорога в Чехію по візі буде коштувати набагато менше чим 250євро. Так, давайте подумаємо разом. Що краще, ризикувати і їхати по біо за чималі гроші, бути обманутим і приїхати додому без грошей чи відкрити Чеську візу і їхати спокійно, без всяких проблем як людина з правами і бути захищеним перед законом, це вирішувати вам.

Проводимо великий набір працівників на 2021 рік до Чехії та Польщі!!!!                                                                                                                                                                                                                                               Якщо вам потрібна консультація чи вас цікавить робота за кордоном? Звертайтеся! Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для роботи за кордоном.

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

+380671008997 - Інна

+380733747997- Анастасія