Шановні клієнти, маємо для вас важливі новини з Чеських та Польських візових центрів.

Розпочнемо з ЧЕСЬКИХ ВІЗОВИХ ЦЕНТРІВ:

Відповідно до оголошення місцевої влади про введення повного локдауна в Україні, який відбудеться з 11 по 22 січня 2021 року графік роботи чеських візових центрів буде наступним:

Візові Центри в містах Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську та Ужгороді будуть ВІДКРИТІ для подачі документів та отримання паспортів.

Візовий Центр в місті Київ не може підтвердити свою роботу на даний момент.

Заявники, які зробили оплату сервісного збору до Візового Центру міста Києва отримуватимуть дві дати для подачі документів:

1. Перша дата буде найближча в період з 11 по 22 січня і заявник її використовує в разі роботи Візового Центру в Києві; У разі, якщо заявник не використовує першу дату подачі, хоча Візовий центр працюватиме, він не зможе використовувати другу дата подачі - друга дата буде анульована і заявнику для призначення терміну потрібно буде зробити новий платіж.

2. Друга дата буде резервною і заявник може скористатися нею тільки у випадку, якщо Візовий Центр в місті Києві буде закритий в період з 11 по 22 січня.

Візовий центр з цими заявниками зв'яжеться протягом наступного тижня додатково і проінформує про остаточне рішення щодо роботи Візового центру в Києві в період з 11 по 22 січня.

Додаткову інформацію, як буде можливо забирати паспорти, якщо візовий центр не працюватиме заявники можуть отримати зателефонувавши на інформаційну лінію +38 050 4193009 або +38 044 5949659 c 8:00 до 18:00.

ПОЛЬСЬКІ ВІЗОВІ ЦЕНТРИ:

З 1 січня по 8 січня всі Польські візові центри закриті. Далі, на період локдауна  на даний момент ППВА не можуть надати достовірної інформації про свою роботу. Але маємо надію, що ППВА будуть працювати в звичному для нас режимі і ми зможемо як і раніше подаватися на візу особисто або через Нову Пошту.

 Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до візових центрів, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття. Також просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

Як тільки надійде нова інформація з Польських або Чеських візових центрів, ми вас обовязково попередимо.

І ще раз наголошуємо, що на період локдауна візові центри будь працювати, візи для офіційного працевлаштування в Польщі та Чехії будуть відкриватися, кордони будуть відкриті, працівники як і раніше зможуть їхати до праці. Робота є. Годин вдосталь. Всі наші вакансії безкоштовні.

 Якщо вам потрібна консультація чи вас цікавить робота за кордоном? Звертайтеся! Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі безкоштовних вакансій, та виготовлені всіх необхідних документів для роботи за кордоном.

Ми Європейська агенція праці GrandWorkService, ліцензійна компанія з багаторічним досвідом та мережа по Україні та Польщі. Наша компанія це офіційний представник європейських роботодавців в Україні. У нас укладені прямі договори з європейськими компаніями, фермерами заводами та виробництвами в різних галузях. Кожен наш співробітник компанії GrandWorkService пройшов шлях трудового мігранта, тому ми розуміємо про що ти маєш знати, і що для тебе важливо.

+380671008997 - Інна

+380733747997- Анастасія