Дорогі друзі! 

Багато чуток ходить на просторах фейсбуку , стосовно закриття кордонів під час локдауну, та чи буде локдаун взагалі?!

Хочемо, поділитись з вами нашим досвідом та знанням стосовно данної теми. 

Локдаун - це не про закриття кордонів, а про деякі обмеження в середині країни. Нагадуємо що, З початку пандемії ( березень )ні одного дня кордони не були закриті для трудових мігрантів, тому і на цей час кордони не закриють ( і по конституції України це не можливе в даному випадку)

Зараз багато українців хочуть приїхати в Україну на свята, тому сміливо приїзджайте і не думайте що потім ви не зможете виїхати знову в Європу. 

Стовоно роботи в Польщі та Чехії на свята ( грудень ). На більшості закладах в період грудневих свят, і до перших чисел січня , заклади будуть брати так звані "простої" на 10-14 днів. І вже на перші числа січня будуть відкриватись великі набори на різні підприємства. 

Тому готуйте документи на візу та на біо паспорт - завчасно, щоб одним з перших обрати найкращі робочі місця в 2021 році.

МИ допоможемо вам в виготовленні будь-яких документів в Польщу та Чехію, також проконсультуємо з приводу польської та чеської візи, та як подати документи через нову пошту. І маємо великий вибір безкоштовних вакансій для кожного в Польщі (умова о праце, умова злеценя) та в Чехії. 

Приходьте до нас в офіс та отримуйте новорічні знижки на документи, або телефонуйте :

+380733747997

+380671008997